Jste fotbalový fanatik? Football Manager 2023 je nyní na Google Play za super cenu

football manager 2023 sleva android
  • Football Manager 2023 je propracovaný simulátor fotbalového manažera
  • Oproti předchozí verze jsme se dočkali několika změn
  • Nyní je na Google Play v zajímavé akci

Všichni fotbaloví fanoušci a nadšenci, kteří by si rádi vyzkoušeli jaké to je koučovat a řídit klub mohou jásat. Populární Football Manager 2023 pro Android je nyní k dostání ve slevě na Google Play.

Football Manager 2023 nabízí autentický a propracovaný simulátor fotbalového manažera přímo na vašem mobilním zařízení. Normálně stojí 249 korun, ale v rámci akce je nyní k dispozici za 149 korun. Pokud jste tedy s nákupem kvůli vyšší ceně váhali, možná je nyní ta ideální příležitost ukázat, jak moc se ve fotbalovém prostředí vyznáte. Budete mužstvo stavět na mladých talentech, nebo budete kupovat hotové a starší hráče za vyšší ceny? Dostanete na starost každý aspekt klubu, od taktik a přestupů hráčů až po trénink.

Football Manager 2023 Mobile
Football Manager 2023 Mobile

Ve Football Manager 2023 si můžete vybrat z mnoha licencovaných týmů a soutěží z celého světa. Navíc se můžete těšit i na licence soutěží UEFA jako je Liga Mistrů a další evropské poháry. Mezi další novinky patří motivační promlouvání k týmu a zcela přepracované procesy přestupů a hostování.

Football Manager 2023 Mobile | First Look & Review of FM23 Mobile / FMM23

Football Manager 2023 Mobile | First Look & Review of FM23 Mobile / FMM23

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Zkoušeli jste někdy Football Manager?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)