Flashdisk co ochrání váš domov před 5G za 8 500 korun? Ale notak..

usb flashdisk 5g ochrana hoax

Konspirační teorie o tom, že jsou 5G sítě škodlivé pro zdraví nejen dospělých, ale také dětí se šíří internetem neskutečnou rychlostí. Existuje tak mnohem více lidí, kteří této teorii věří, čehož využívají scammeři a nechávají si za lidskou hloupost královsky zaplatit. Společnost BioShield Distribution nyní uvedla na trh flashdisk, který údajně ochrání váš domov před 5G. Jeden přitom vyjde na nekřesťanských 8 500 korun.

Flashdisk co ochrání váš domov před 5G za 8 500 korun?

Produkt s názvem 5GBioShield se aktuálně prodává ve Velké Británii a to za 283 liber, tedy asi 8 500 korun bez daně. Společnost tvrdí, že jeden takový flashdisk dokáže ochránit celý dům. Pen Test Partners si na zkoušku tento zázrak objednali a nepřišli na nic překvapivého.

flashdisk 5g

Ve skutečnosti se totiž jedná o 128 MB flashdisk, na kterém nic není. Ano, skutečně se zde bavíme v těchto jednotkách. Pokud jste tak podvodu naletěli, můžete si na něj alespoň uložit přibližně 25 skladeb nebo pár dokumentů..nebo ho prostě zahoďte.

Co říkáte na konspirační teorie ohledně 5G?

Zdroj: techradar.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)