V prvních Fitbit hodinkách začíná fungovat Peněženka Google

Fitbit Versa 4 Fitbit Sense 2 hodinky Peněženka Google Wallet

Jednou z nejzajímavějších novinek, kterou Google v posledních měsících provedl u některé ze svých mobilních aplikací, je přetavení nástroje Google Pay do komplexnější služby Peněženka. Od té doby novinka nahrazuje svého předchůdce na různých místech a míří také na nová. Například do wearables zařízení značky Fitbit, kterou americký gigant oficiálně koupil několik měsíců předtím. Propojení v této oblasti konečně nese ovoce a Pěněženka je oficiálně dostupná pro hodinky Fitbit Versa 2 a Fitbit Sense 2.

Google Wallet
Google Wallet

Majitelé těchto dvou modelů tedy mohou počítat s tím, že budou moci po jedné z následujících aktualizací platit skrze tuto službu rovnou ze zápěstí. “Minulý měsíc jsme do hodinek Google Pixel Watch přidali aplikaci Peněženka, takže můžete snadno provádět bezkontaktní platby. A ode dneška může platit pouhým dotykem zápěstí každý, kdo má hodinky Fitbit Sense 2 nebo Versa 4,” píše Google na svém oficiálním blogu. O dalších plánech rozšíření tohoto platebního nástroje do dalším Fitbit hodinek či náramků se firma nezmiňuje.

Jak často nyní používáte Google Peněženku?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)