Hodinky Fitbit Sense 2 a Versa 4 plně podporují Mapy Google

Fitbit Sense 2 Versa 4 Mapy Google ukázka aktualizace

Ještě před koncem roku 2022 se u hodinek Fitbit Sense 2 a Fitbit Versa 4 začala objevovat aplikace Mapy Google, která ale v tu dobu nebyla plně funkční. Uživatelé těchto wearables se dočkávají nyní, asi o měsíc později. V hodinkách značky, kterou před nedávnou dobou koupil gigant Google, už je populární navigační aplikace od stejné firmy podle více zdrojů plně dostupná. Jde o jeden z důsledků převzetí této značky. Mezi ty pozitivní, ale zatím nepotvrzené, můžeme zařadit třeba snahu na Fitbit zařízení přivést Peněženku Google nebo dokonce systém Wear OS.

Google Maps
Google Maps

Mapy Google v modelech Fitbit Sense 2 a Fitbit Versa 4 nabízejí stejné funkce jako v dalších hodinkách. Pokud je v připojeném telefonu aktivní navigace, zobrazí se na displeji aktuálně zadaná trasa s instrukcemi, šipkami i vzdáleností. Po spuštění režimu Always-On-Display (AOD) jsou na displeji jen směrové šipky, nicméně funguje zde i slíbené automatické spuštění při jízdě na kole, jízdě autem nebo chůzi.

V případě spojení navigace se sportovní aktivitou je možné Mapy pozastavit či ukončit a následně jsou k dispozici údaje o aktivitě jako jsou doba trvání, spálené kalorie, kroky, nastoupané metry nebo vzdálenost. Uživatelé, kterým se již povedlo do hodinek aplikaci Mapy dostat dříve, by měli opět vidět danou dlaždici, která již bude funkční.

V jakých situacích byste využili mapy v hodinkách?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)