Z náramku Fitbit Luxe se bude díky aktualizaci snadněji číst

Fitbit Luxe always-on-display aod update

Fitness náramek Fitbit Luxe dostává v těchto dnech update na firmware ve verzi 1.151.16. V některých ohledech jej nový systém posouvá na úroveň o něco dražšího Fitbit Charge 5. Zásadní novinkou je například zpřístupnění funkce Always-On-Displal (AOD), při které displej náramku neustále zobrazuje alespoň základní údaje o čase. Režim je dostupný jak při nepoužívání přístroje, tak i při spuštěných stopkách či běžícím záznamu sportovní aktivity.

Druhá vizuální změna se také týká snadnějšího čtení informací z displeje. Pro některé části systému bylo nastaveno větší písmo. Kromě těchto dvou vizuálních změn se ještě majitelé Fitbit Luxe dočkali měření okysličení krve (SpO2) ve spánku. Kromě těchto novinek do náramku přichází i obligátní oprava chyb a nějaká menší vylepšení. Dostupnost aktualizace na novou verzi FW si můžete ověřit v aplikaci Fitbit v záložce vašeho profilu. Při zapnutí funkce AOD musíte pochopitelně počítat s tím, že více vybíjí baterii zařízení.

Na kterých zařízeních využíváte AOD?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)