Fitbit náramky a hodinky asi budou brzy významně povýšeny

fitbit-google-penezenka wallet-animace wear os

Když na začátku loňského roku populárního výrobce nositelné elektroniky Fitbit po dlouhých peripetiích oficiálně “spolkl” gigant Google, vznikla směsice obav a očekávání, jaké budou náramky či hodinky této značky do budoucna. Zatímco doposud se ještě žádné významnější změny nestaly, nemusí to asi trvat dlouho a přijde jich hned několik současně. Prvním náznakem je, že rozbor kódu aplikace Google Peněženka (dříve Google Pay) ukázal na přípravu tohoto nástroje právě pro Fitbit zařízení.

Google Wallet
Google Wallet

Ačkoli tato samotná informace ukazuje pouze na snahu nabídnout v hodinkách a náramcích této značky k Fitbit Pay alternativní metodu placení (případně jiné funkce Peněženky), přiživilo to starší otázku, kdy se na trhu objeví Fitbit wearables se systémem Wear OS. Nejbližší Sense 2 a Versa 4 to jistě nebudou, ale možná hned další hodinky či náramek?

V rámci rozboru jedné z posledních verzí Služeb Google Play se také podařilo vyšťourat animaci, která má uživatele instruovat právě o používání Google Wallet ve Fitbit náramku či hodinkách. Celkem jasný je nejen slovní popis, ale také kreslený vzhled zařízení, který odpovídá současnému Fitbit designu.

Zůstali byste u Fitbit Pay, nebo přešli na Peněženku?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)