Fitbit komunita přichází o další tři funkce. Používali jste?

Fitbit funkce Challenges Adventures skupiny konec

Od doby, kdy značku Fitbit vlastní gigant Google, se kolem těchto nositelných zařízení i související aplikace a služeb dějí různé změny. Některé jsou bohužel negativní a zprávy, které mnohé uživatelé nepotěší, stále nekončí. Před pár hodinami například přestaly definitivně fungovat tři funkce spojené s komunitami a kreativní interakcí mezi uživateli skrze aplikaci. Vývojáři utnuli nástroje Challenges a Adventures a také otevřené skupiny.

Fitbit
Fitbit

Tento krok byl avizován již v únoru a nejen na oficiálním fóru se pochopitelně setkal se značným odporem. Nic na to nezměnil argument, že byly tyto funkce dlouhodobě málo používané a údajně ustoupí zajímavějším náhradníkům. Mód Challenges (Výzvy) umožňoval zaznamenávat aktivity pro motivaci dalších uživatelů, režim Adventures (Dobrodružství) zase poskytoval uživatelům virtuální promítání jejich výkonů do zajímavých lokací.

Otevřené skupiny sloužily pro volné zvaní a přidávání i neznámých uživatelů pro společné sdílení výkonů. Nadále bude možné takto přidávat pouze spřátelené majitele Fitbit zařízení. Společně s ukončením těchto funkcí mizí i všechny odměny, které z jejich používání plynuly.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které z těchto funkcí jste používali?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)