Fitbit se zaměří na děti: Nový chytrý náramek je blízko vydání

chytry naramek pro deti fitbit

Fitbit patří mezi nejúspěšnější výrobce chytrých fitness náramků. V minulém roce se společnost poprvé pustila i do výroby chytrého náramku pro děti s názvem Fitbit Ace. V roce 2019 uvidíme nový chytrý náramek, kteří je cílen ještě na mladší publikum. To už jde vidět i z designu a barevného provedení.

Fitbit připravuje nový chytrý náramek pro děti

První informace přinesl server technobuffalo, který zveřejnil i první obrázky. Z nich můžeme odpozorovat hned několik detailů. V první řadě to, že má náramek poměrně velký displej. U fitness náramků za nižší cenu to není tak obvyklé. Samotný panel displeje je monochromatický (černobílý). I to je pravděpodobně jeden z důvodů, proč je displej tak velký. Pokud by byl barevný, tak by byla cena mnohem vyšší.

Dostupný bude minimálně ve dvou barevných kombinacích. Modré a růžové, takže si budou moct vybrat kluci i holky.Už z těchto pestrých barev jde vidět, že se míří na děti. Druhá věc je i vyšší odolnost proti pádům a rozbití. Ochranné pouzdro kolem náramku je poměrně masivní, aby náramek děti nemohly rozbít při různých aktivitách.

Detaily k parametrům prozatím nejsou známé. Nicméně se očekává dlouhá výdrž baterie, sledování pohybu a dalších aktivit a zároveň i odolnost proti vodě. Datum oficiálního představení není v tuto chvíli známé.

Koupili byste svému dítěti chytrý náramek?

Zdroj: technobuffalo.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)