TOPlist

Stahujte update pro Fitbit Charge 5. Obsahuje zásadní funkci

Fitbit Charge 5 EKG update aktualizace

Vývojáři softwaru pro zařízení značky Fitbit připravili velmi důležitý update pro náramek Charge 5. Nejpokročilejší smart band této značky se po aktualizaci naučí měřit jako elektrokardiogram, dostane tedy funkci EKG. K měření bude sloužit nová aplikace s dlaždicí přímo v zařízení a jejím posláním je kontrolovat sinusový průběh tepu a případně upozornit na atriální fibrilaci. Tímto krokem se model Charge 5 staví po bok hodinek Fitbit Sesnse, které mají funkci delší dobu. Aktualizace je oficiálně dostupná i na trhu v ČR. Na webu výrobce je mezi instrukcemi pro tuto funkci nicméně zmíněno, že není vhodná pro uživatele do 22 let věku.

Fitbit Charge 5 Versa EKG aplikace aktualizace update

Kromě nově zpřístupněného EKG se členové Fitbit Premium dočkají funkce Skóre denní připravenosti. Ta pomůže zjistit, zda je tělo připraveno na trénink, nebo zda je lepší dát přednost regeneraci. Každé ráno uživatelé uvidí skóre, které se vypočítává z kondiční únavy (aktivity), variability srdečního rytmu (HRV) a posledního spánku.

Fitbit
Fitbit

Je pro vás EKG důležitá funkce pro náramek či hodinky?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)