Firefox Launcher – Mozilla pracuje na vlastním Launcheru

bsdktf4l4izguocfpx9gme7lceib3klrm7doprfmf-4

Firefox nebude brzy znám pouze jako prohlížeč, ale také jako prostředí domácí obrazovky systému Android. Podle všeho bychom se totiž brzy měli dočkat aplikace Firefox Launcher. Říkáte si, že tvůrci známého prohlížeče nemají s tvorbou Launcheru žádné zkušenosti? Pak vězte, že zase tak špatně na tom nové dílo nebude, protože bude vycházet ze zajímavého Launcheru EverythingMe. Proč zajímavého?

Tento Launcher, který je prozatím dostupný ve verzi Beta, si zakládá na tom, že se vám dokonale přizpůsobí a vždy nabídne, co zrovna potřebujete. Stejně by na tom měl být také Firefox Launcher, který by podle vaší polohy, času a používání měl poznat, jaké aplikace zrovna chcete používat, a naservírovat vám je. Stejně jako EverythingMe, který si můžete vyzkoušet již nyní zde nebo zde (xda).

firefox-launcher

Společnost Mozilla, která za novým Launcherem stojí, prý ještě není připravena aplikaci oficiálně představit a zatím je ve fázi testování. Jsme ale přesvědčeni, že se vydání dočkáme brzy, a přineseme vám podrobný test nového prostředí, jak jen to bude možné. Máme se na co těšit?

zdroj: androidauthority.com

 

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)