První trailer FIFA 22 je venku. Hra vyjde i na Google Stadia

fifa 22 google stadia

Vývojáři z EA Sports představili nový ročník fotbalové simulace FIFA 22 a spolu s tím bylo oznámeno, že vyjde také na Google Stadia a to hned v den vydání. Hra se bude samozřejmě prodávat také na počítače a konzole.

FIFA 22 vyjde i na Google Stadia

Z traileru můžeme vidět, že se EA zaměřila na svou novou technologii HyperMotion, která snímá skutečné fotbalisty a na základě strojového učení vytvoří animace do hry. FIFA 22 má dle slov vývojářů nabídnout vůbec nejrealističtější fotbalový zážitek. Zatím není jasné, zda budou v jednotlivých verzích hry na různé platformy nějaké rozdíly. Z traileru toho moc nevyčteme, jelikož se zaměřoval hlavně právě na HyperMotion.

FIFA 22 | Official Reveal Trailer

FIFA 22 | Official Reveal Trailer

Fanoušci volají po změnách v režimech kariéry a Pro Clubs, ovšem dá se čekat že se vývojáři zaměří hlavně na Ultimate Team, který jim generuje jednoznačně nejvíce peněz. V příštích týdnech se snad dočkáme dalších informací.

Jak se těšíte na novou FIFU?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)