Menu

Oznámil se nový díl oblíbené hry Fallout Shelter. Zaměří se na online prvky

Fallout Shelter online je nový přírůstek do této legendární herní série. Opět se jedná o mobilní verzi hry, která z velké části vychází z prvního dílu. Novinky se budou týkat online prvků, jak už napovídá název.

Nová verze Fallout Shelter přichází

Hra byla oznámena v Číně, i kvůli tomu je dostupný obrázek pouze s čínskými znaky. Nejprve hra vyjde právě v Číně, plány na vydání v západní části světa zatím nebyly odhaleny. Nicméně Bethesda by šla sama proti sobě, kdyby se jednalo o exkluzivní hru pro čínský trh.

Pokud jde o informace ohledně nové hry, tak má jít o známý Fallout Shelter, ve kterém se ale objeví online prvky. A to třeba dungeony, guildy, bitvy hráče proti hráči. Pokud náhodou nevíte, co je mobilní Fallout za hru, tak jde o boj o přežití, kde musíte udržet fungující vault (podzemní kryt) co nejdelší čas.

Hráč může ovládat každý aspekt vaultu, od jídla, přes elektriku, až po obranu. Hra je zdarma dostupná na Google Play. V redakci rozhodně doporučujeme vyzkoušet.

Fallout Shelter
Fallout Shelter

Hráli jste mobilní verzi Falloutu? Těšíte se na online verzi hry?

Zdroj: droidgamers.com

 

Komentáře

Wolfsteen

wolfsteen -1

10.11.2017 7:09

Prosím, co to je za debilní nadpis? Když už, tak byl oznámen… nebo vývojáři oznámili…

El Key

10.11.2017 11:38

Tak on se oznámil, to se podívejme… já bych ty nový díly zakázal. Tyhle oznámení každého jen otravují.

Ale vážně: v redakci by se zřejmě uživil jazykový korektor, který by takto ohavný titulek nepustil, napsal by ČESKY nový.

Johnnie

10.11.2017 12:30

Jednu dobu jsem si to hrál na PC. Tak mě to možná zláká. :-)

RSS (komentáře k článku)