TOPlist

Oznámil se nový díl oblíbené hry Fallout Shelter. Zaměří se na online prvky

fallout shelter online

Fallout Shelter online je nový přírůstek do této legendární herní série. Opět se jedná o mobilní verzi hry, která z velké části vychází z prvního dílu. Novinky se budou týkat online prvků, jak už napovídá název.

Nová verze Fallout Shelter přichází

Hra byla oznámena v Číně, i kvůli tomu je dostupný obrázek pouze s čínskými znaky. Nejprve hra vyjde právě v Číně, plány na vydání v západní části světa zatím nebyly odhaleny. Nicméně Bethesda by šla sama proti sobě, kdyby se jednalo o exkluzivní hru pro čínský trh.

Fallout Shelter – Announcement Trailer

Fallout Shelter - Announcement Trailer

Pokud jde o informace ohledně nové hry, tak má jít o známý Fallout Shelter, ve kterém se ale objeví online prvky. A to třeba dungeony, guildy, bitvy hráče proti hráči. Pokud náhodou nevíte, co je mobilní Fallout za hru, tak jde o boj o přežití, kde musíte udržet fungující vault (podzemní kryt) co nejdelší čas.

Hráč může ovládat každý aspekt vaultu, od jídla, přes elektriku, až po obranu. Hra je zdarma dostupná na Google Play. V redakci rozhodně doporučujeme vyzkoušet.

Fallout Shelter
Fallout Shelter

Hráli jste mobilní verzi Falloutu? Těšíte se na online verzi hry?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)