TOPlist

Fallout: Legendární herní série se dočkala seriálové adaptace! Jak se dívat bez placení?

fallout amazon prime video
  • Fallout je kultovní RPG hra, jejíž první díl vyšel už v roce 1997
  • Celkem vyšlo 6 hlavních pokračování a 5 spin-offů
  • Amazon Prime Video natočil na motivy hry seriál, který právě teď vychází

Kdo by neznal kultovní hru Fallout. Přestože vyšla už před více než čtvrt stoletím, je stále populární a vyšlo celkem 6 hlavních pokračování a 5 spin-offů. Přitom Fallout 5 je sice oznámen, ale nemá zatím oficiální datum uvedení.

Fallout

Popularity hry se chopil Amazon Prime a natočil seriál na motivy hry. První série seriálu Fallout bude mít 8 dílů.

Fallout – Official Trailer | Prime Video

Fallout - Official Trailer | Prime Video

Původně měl seriál vyjít 11. dubna, ale Amazon fanoušky překvapil a posunul vydání o den dřív na 10. dubna v 6pm Pacifického času, což odpovídá 11. dubnu 3:00 v ČR. Tuto zprávu oznámil fanouškům herec Walton Goggins, který v seriálu hraje jednu z hlavních postav. Nyní je tento datum a čas už na stránkách seriálu.

Amazon Prime

Amazon Prime je předplatné nabízené společností Amazon, které poskytuje členům různé výhody. Kromě rychlého doručování zdarma (připomeňme, že Amazon začínal jako knihkupectví), slev, přístupu ke hrám a dalším, je asi nejzajímavějším Prime Video.

Amazon Prime Video nabízí širokou škálu filmů, televizních pořadů a dokumentů, ale hlavně i exkluzivní vlastní tvorbu. A právě teď startuje očekávaný seriál na motivy hry Fallout.

Jak sledovat seriál Fallout zdarma?

Pro sledování potřebujete účet na Amazonu a aktivní službu Amazon Prime. Ta není zdarma, stojí 79 Kč za měsíc, ale Amazon nabízí zkušební dobu. Na webu sice píšou, že trial je na 30 dní, ale mně se nabídlo jen 7 dnů. Pokud se ale registrujete jen kvůli Falloutu, stačí to. Fallout totiž na rozdíl od jiných seriálů z tvorby Amazon Prime Video vyjde celý najednou, jak to známe např. z Netflixu a ne tempem jeden díl za týden, jak je běžné naopak u Amazon Prime Video.

Pro sledování můžete pak využít buď webový prohlížeč nebo aplikaci, kterou si stáhnete z Obchodu Play. Klient je k dispozici také na většině chytrých televizí a multimediálních center.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video

Aplikace je pak k dispozici pro Android i iOS.

Chystáte se sledovat Fallout?

Zdroj: Amazon Prime, X

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)