Bude mít příroda radost? Fairphone představil jedinečná bezdrátová sluchátka

fairphone tws

Společnost Fairphone dnes představila kromě svého nového modulárního telefonu Fairphone 4 také vlastní TWS sluchátka. Ty si na rozdíl od telefonu sice sami neopravíte (ani by v podstatě nebylo jak), ale jsou rovněž vyrobena z férově získaných a recyklovaných materiálů, na což většina ostatních výrobců příliš nemyslí.

Fairphone představil bezdrátová sluchátka

Sluchátka Fairphone nabízí hybridní aktivní potlačení hluku a připojují se přes Bluetooth 5.3 s podporou profilů HFP, AVRCP a A2DP. Uvnitř obou sluchátek nalezneme 10mm měniče a na jejich těle se nacházejí také dva mikrofony. Potěší také dotykové ovládání či čidlo, které detekuje zda máte sluchátka v uších podle toho je vypne/zapne. Nechybí ani certifikace IPX4 proti stříkající vodě a trochu překvapivě firma neuvádí výdrž baterie.

Dozvěděli jsme se pouze fakt, že každé ze sluchátek disponuje 45mAh baterií a pouzdro samotné má kapacitu 500 mAh. Stejně jako u telefonu ani ke sluchátkům nedostanete nabíjecí kabel. Předobjednat si je můžete už nyní na webu Fairphone za cenu 99,95 EUR, což je asi 2 500 korun. K prvním zákazníkům se dostanou 1. listopadu.

Jak se vám sluchátka líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)