Facebook videa je nyní možné streamovat do Chromecastu

facebook-videa-v-chromecastu-nahledak

Facebook se rozhodl jít s trendy. Všechna ta videa roztomilých kočiček, neobvyklých kaskadérských kousků a uchazečů o Darwinovu cenu si nyní budete moci přehrát velkoplošně, na vaší televizi. Facebook videa totiž nově podporují streamování do Chromecastu.

Facebook videa nyní snadno pustíte v televizi. Má to ale drobný háček

Streamování Facebook videa do Chromecastu je opravdu jednoduché. Stačí si nějaké to videa přehrát, poté kliknout na ikonku televize, která by se měla objevit v pravém horním rohu, vybrat ze seznamu zařízení Chromecast a během pár vteřin už se ty roztomilé kočičky procházejí po displeji vaší televize.

Chromecast Ultra a Facebook videa

Tento krok Facebooku rozhodně chválíme, protože Chromecast je stále populárnějším zařízením. Také hodnotíme jako pozitivní fakt, že můžete “real-time” reagovat a komentovat (na původním zařízení), zatímco ostatní diváci mohou nerušeně sledovat video. Chcete se podívat na svou “zeď”, aby vám neunikly novinky vašich přátel? Není problém, klidně můžete. Video se i tak bude v televizi dále přehrávat.

Tím pomyslným háčkem je fakt, že v tuto chvíli si streamování užijí jen počítačoví surfaři a majitelé jablečných zařízení. Podpora streamování do Chromecastu z Androidu má ale dle vývojářů přijít brzy.

Zdroj: androidauthority.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)