Některým uživatelům se začíná objevovat tmavý režim v aplikaci Facebook

aplikace facebook dostane tmavý režim

To, že Facebook plánuje přidat tmavý režim do své aplikace víme už delší dobu. Pro Messenger je mód dostupný již od března letošního roku a v srpnu jsme vás informovali o prvních spekulacích ohledně tmavého režimu pro aplikaci Facebook.

Jeden ze čtenářů serveru androidpolice.com navíc předevčírem přiložil screenshoty nového režimu. Ten se mu ukázal pouze při prvním spuštění aplikace. Když ji ukončil a znovu spustil, tmavý režim zmizel. Zdá se tedy, že Facebook začíná s veřejným testováním. V posledních dnech se totiž začíná rozšiřovat množství uživatelů, kteří mají tento mód k dispozici.

Dark mode se rozhodl Facebook implementovat kvůli častějšímu nasazování OLED panelů do chytrých telefonů, které spotřebují při zobrazování tmavých barev méně energie. Facebook je jednou z vůbec posledních aplikací amerického giganta, které tmavý mód nepodporují. Instagram či zmiňovaný Messenger mají tmavý mód již delší dobu a nyní se tak čeká pouze na Facebook a WhatsApp.

Uvítáte tmavý režim v aplikaci Facebook?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)