Pořádáte na Facebooku online události se vstupným? Máme dobré zprávy

Facebook placené události bez poplatků

Jednou z nových funkcí, které sociální síť Facebook zavedla v době pandemie, je pořádání online událostí s možností výběru vstupného. Za formát, který má za úkol zprostředkovat kulturní či jiné akce upravené do podoby živého vysílání, za běžných okolností americká firma vybírá od pořadatelů poplatky. Jde konkrétně o 30 % z celkové utržené částky, kterou organizátor akce vydělá. Před několika hodinami ovšem Facebook oznámil, že zmíněné placené události budou bez poplatků až do konce letošního roku.

Pokud tedy patříte do skupiny lidí, kteří v dnešní době experimentují s placenými živými vysíláními v rámci Facebook událostí, máte zhruba na další měsíc a půl šanci ušetřit. Jediné peníze, které bude potřeba od výdělku odečíst, budou do konce roku tvořit daně. Jestli jste tuto možnost zatím nevyzkoušeli, můžete tak učinit. Díky tomu, že jsou nyní placené Facebook události bez poplatků mezi pořadatelem a americkou firmou, je ideální příležitost. Může jít o osobní workshop, přednášku nebo i přenos koncertu vaší kapely.

Už jste se s tímto formátem setkali? O co v události šlo?

Zdroj: Facebook

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)