Končíte s Facebookem? Teď s sebou můžete vzít více dat. Jak na to?

Facebook nové možnosti kopírování uživatelských dat

Zmizet z prostředí nějaké celosvětové sociální sítě je velký krok. Hlavně v případě, kdy jste na ní “působili” aktivně delší dobu. Nejde jen o to, že si budete muset líp či hůř zvyknout na fungování bez ní, ale taky asi budete muset řešit případný přesun vámi publikovaného obsahu. Teď ponechejme stranou, jak moc ještě jste nebo nejste vlastníkem fotek, videí nebo textů. A bavme se o tom, jak moc si toho s sebou můžete odnést, když odcházíte. Nebo když si obsah prostě chcete jen preventivně uložit jinam. Proč o tom píšeme? Facebook zavedl nové možnosti kopírování uživatelských dat.

Je to pár měsíců, co největší sociální síť světa zavedla nový nástroj pro přesun fotek a videí. Ty jdou na pár kliknutí odeslat například i do Fotek Google nebo na Dropbox. V rámci stejného formuláře je nyní možné provést i stažení kopií příspěvků a poznámek. Cílem přitom mohou v tento moment být Google Dokumenty a také WordPress. Pokud chcete nové možnosti kopírování uživatelských dat vyzkoušet, skočte po přihlášení rovnou do Facebook nástroje DTP.

Jak dlouho jste aktivní na Facebooku?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)