TOPlist

Facebook, Messenger, WhatsApp i Instagram postihl masivní výpadek

Facebook, Messenger, WhatsApp a Instagram mají výpadek

Pokud vám poslední hodinu nefunguje Facebook, Messenger, WhatsApp nebo Instagram, nejste v tom sami protože všechny služby postihl masivní výpadek. Hlásí jej uživatelé z celého světa a u nás v Česku služby nefungují přibližně od 17:50 našeho času.

Facebook výpadek 4.10.2021

Informace o posledním výpadku Facebooku a jeho služeb jako je WhatsApp, Instagram a dalších najdete v tomto článku www.svetandroida.cz/facebook-instagram-messenger-whatsapp-vypadek-10-2021/

Facebook, Messenger, WhatsApp a Instagram mají výpadek

Je sice zvykem, že Facebook řeší své výpadky poměrně rychle ale v tuto chvíli nelze odhadnout, jak dlouho výpadek potrvá. Když došlo k výpadku naposled, nefungovala ani jedna ze služeb něco přes hodinu. Když se budete hodně snažit, obnovíte si maximálně tak feed na Facebooku. Instagram je kompletně pryč včetně direct zpráv a stejně je na tom WhatsApp.

Messenger zprávy se odesílá asi po třech minutách, ale stává se že nefunguje klidně dalších 15 minut. Pokud chcete situaci nadále sledovat, mrkněte třeba na web downdetector.

Také jste výpadek zaznamenali?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)