Facebook Messenger postihl rozsáhlý výpadek v celé Evropě

messenger výpadek

Populární chatovací aplikaci Messenger od společnosti Facebook postihl velký výpadek. Nefunguje v podstatě v celé Evropě a to samozřejmě včetně České republiky. My osobně jsme jej zaznamenali okolo 10:30, ovšem odesílání zpráv nám blbne neustále, o posílání fotografií nemluvě.

Facebook Messenger výpadek

První uživatelé výpadek nahlásili už okolo půlnoci, alespoň dle webu downdetector, který je jedním z nejspolehlivějších zdrojů vůbec. Jedná se tak o jeden z vůbec nejdelších výpadků. Obvykle mají totiž velké korporáty výpadky v jednotkách maximálně desítek minut. Je tedy vidět, že si s ním Facebook zatím neví rady a těžko odhadovat, co jej způsobilo. Kromě nás má s Messengerem problémy také Polsko, Slovensko, Dánsko, Maďarsko, Velká Británie, Estonsko a Švédsko.

facebook messenger výpadek

Facebook zatím nevydal žádné oficiální stanovisko, že o problémů ví a že jej napravuje. Zatím si netroufáme odhadnout, kdy bude služba zase fungovat normálně.

Kdy vám začal zlobit Messenger?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)