Menu

Facebook s novou funkcí dokáže najít bezplatnou Wi-Fi síť

Minulý rok začal Facebook testovat novou funkci, která pomáhá najít Wi-Fi síť v okolí, respektive volné sítě, ke kterým se dá připojit. Nyní společnost oznámila, že brzy bude funkce dostupná po celém světě.

Najít bezplatnou Wi-Fi síť přes Facebook půjde i v Česku

Když je tato nová funkce aktivována, Facebook vám začne nabízet bezplatné Wi-Fi sítě v okolí. Společně s tím pak bude k dispozici několik informací, jako třeba název místa odkud Wi-Fi pochází, otevírací doba, případně heslo k připojení. Má to totiž jeden háček. Společnosti musí nejprve tuto službu zaregistrovat na své Facebook stránce, až poté se začne ukazovat hotspot na mapě.

Find Wi-Fi

Zveřejnil(a) Facebook dne 29. červen 2017

 

Facebook uvedl, že tato funkce se hodí v oblastech, kde chybí mobilní data, nebo třeba když jste na dovolené v zahraničí. Jedná se o další způsob, kterým se snaží Facebook posílit připojení k internetu. Dále společnost chystá nové podmořské spojení mezi LA a Hongkongem, nebo drony s internetem. Aktualizace s touto funkci se již začala uvolňovat, v následujících dnech by pak měla být dostupná po celém světě.

Facebook
Facebook
Developer: Facebook
Price: Free+

Využíváte často bezplatné Wi-Fi sítě?

Zdroj: engadget.com

 

Komentáře

White_nigga

White Nigga 0

3.7.2017 9:43

Free WiFi rozhodně moc nevyužívám kvůli možnosticracknutí do sítě a možné krádeži účtů

jjajapaja

3.7.2017 10:12

White Nigga no hlavně že víš o čem píšeš cracknuti 😂

teslapc1

3.7.2017 11:19

Další balast do dnes již tak přeplacáne obrovské a nepřehledné aplikaci .Jinak freewifi nevyužívám internet k práci nepotřebuji a na to odepsaní občasné skouknuti jízdních řadu a pod. mi stačí mobilni internet

Милан4еха

3.7.2017 13:49

Jedu jenom na mobilních datech. A WiFi pouštím pro zákazníky co mi posedavaji v baru. Až se někdy divím kolik mi důvěřují. Finanční převody, pracovní věci vše tlačí přes moji free.

RSS (komentáře k článku)