Chytrý displej Facebook Portal míří do Evropy. Vylepší zážitek z videohovorů napříč sociálními sítěmi

facebook portal prodej evropa

Facebook v těchto dnech pořádá velkou konferenci F8, kde se představují různé novinky od tohoto technologického gigantu. Jedna z novinek je i rozšíření chytrého displeje Facebook Portal na evropský trh.

Chytrý displej Portal je poměrně populární. Facebook jej začne prodávat i v Evropě

Společnost Facebook začala prodávat vlastní chytré displeje Portal a Portal+ v říjnu minulého roku pouze v USA a Kanadě. A i když se v posledních měsících téměř neustále probírá bezpečnost a soukromí na sociálních sítích, tak tyto chytré displeje mají v těchto dvou zemích poměrně úspěch. I proto je Facebook začne během podzimu nabízet v Evropě. Detaily ohledně zemí ani ceně nejsou v tuto chvíli známé.

Portal from Facebook – Feel There

Portal from Facebook - Feel There

Co už ale víme, že chytré displeje doprovodí celá řada nových funkcí. V první řadě se dostane na podporou chatovací aplikace WhatsApp. Dále se dostane na funkce jako třeba shrnutí dne, kdy vám displej ukáže vaše plánované akce, schůzky apod. Dále se budou moct posílat soukromé videozprávy, více se zapojí integrace asistentky Alexa od Amazonu a dostane i na možnost přehrávání filmů a seriálů z Amazon Prime Video. Poslední novou funkcí bude možnost zobrazovat vaše fotografie z Instagramu jako spořič obrazovky. Displej tak bude sloužit jako takový chytřejší fotorámeček.

facebook portal podpora whatsapp

Přemýšlíte o koupi chytrého displeje, ať už od Googlu, Amazonu nebo Facebooku?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)