Menu

Evolveo FitBand B2 představen: Chytrý náramek s měřením krevního tlaku

Společnost Evolveo představila chytrý fitness náramek, který mimo jiné dokáže monitorovat hodnoty krevního tlaku, tepovou frekvenci i spotřebované kalorie. Pojďme se na Evolveo Fitband B2 blíže podívat.

Evolveo FitBand B2 umí měřit i krevní tlak

Na rozdíl od běžných fitness náramků monitoruje tato novinka i hodnoty krevního tlaku. Naměřená hodnota krevního tlaku se okamžitě zobrazí na displeji náramku a současně uloží. Zaznamenané hodnoty pak prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu vytvoří historii měření a poskytnou uživateli ucelený pohled s časovým odstupem. Samozřejmostí je pak měření kroků, kvality spánku, budík, zobrazení času či měřič celodenní aktivity.

Náramek jde propojit jak s Androidem, tak i s iOS zařízeními. Na malém OLED displeji se po propojení zobrazují notifikace, využít však tento fitness náramek jde i k dálkovému ovládání fotoaparátu. Nevadí mu ani voda, a to díky splnění certifikace IP67. Nestačí to sice na plavání, ale nějaké krátkodobé ponoření náramku vadit nebude.

Baterie náramku má hodnotu 80 mAh a na jedno nabití by měla udržet náramek v provozu až na 15 dní. Tuto novinku už naleznete v několika českých obchodech, a to za doporučenou cenu 1 790 Kč.

Zajímá vás chytrý náramek, který dokáže měřit krevní tlak?

Zdroj: TZ

 

Komentáře

Jirkar

Jiří Raur 6

1.2.2018 22:44

Takových je na čínských webech desítky za třetinovou cenu. Není lepší koupit 3 bez záruky?

Ok1mlw

Libor Matouš 2

1.2.2018 23:37

Opravdu? S měřením krevního tlaku? Desítky? (:

Ondrejkovic

David Ondrejkovič 0

6.2.2018 13:53

Objednal jsem a dnes dorazil. Tlak budu ještě doma kalibrovat se svým Omronem. Zatím vše vypadá, že funguje. Co mi ovšem vadí je americké datum a čas, což evidentně nelze změnit. Zřejmě to kvůli tomu vrátím ve 14-ti denní lhůtě.

LukasVasek

LukasVasek 0

4.4.2018 9:43

Pro 24hodinový formát stačí náramek spárovat s telefonem a provést aktualizaci, pak se to nastaví.

Jirkar

Jiří Raur 6

13.4.2018 22:14

Libore, opravdu je náramků na čínských webech desítky.
Osobně jsem koupil Kaolad D08A za $10 už vloni v září na BengGoog. Měří tep, tlak, kroky a spánek. Manželka to chtěla hlavně aby slyšela mobil z kabelky. Rychle ale začala používat i ostatní funkce. Nevýhoda – po nabití vydrží jen 2 dny. Aplikace je v angličtině.
Sobě jsem koupi letos E29 na Aliexpressu, Jsem kardiak, tak jsem čekal až se dostane nějaký s EKG pod bezdaňový a bezcelní limit 22€. Náramek měří tep, tlak, spánek, okysličení krve a dokonce jakési EKG. Nevýhoda – špatně vidět na slunci a mrňavá písmenka SMS…Díky i kratšímu dosahu BT vydrží 14 dní na jedno nabití. WeChat, pro sdílení výsledků je v čínštině – nepoužívám. EKG se dá uložit v PDF i na Google Drive nebo poslat poštou. V aplikaci je většina přeložena do češtiny. Zbytek Anglicky. Otázka, co je lepší. Já preferuji Angličtinu.
Dnes bych hledal náramek zase s jinými vlastnostmi – sledovvání tepu on line v nastaveném rozsahu.

RSS (komentáře k článku)