Evolveo FitBand B2 představen: Chytrý náramek s měřením krevního tlaku

Evolveo Fitband B2

Společnost Evolveo představila chytrý fitness náramek, který mimo jiné dokáže monitorovat hodnoty krevního tlaku, tepovou frekvenci i spotřebované kalorie. Pojďme se na Evolveo Fitband B2 blíže podívat.

Evolveo FitBand B2 umí měřit i krevní tlak

Na rozdíl od běžných fitness náramků monitoruje tato novinka i hodnoty krevního tlaku. Naměřená hodnota krevního tlaku se okamžitě zobrazí na displeji náramku a současně uloží. Zaznamenané hodnoty pak prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu vytvoří historii měření a poskytnou uživateli ucelený pohled s časovým odstupem. Samozřejmostí je pak měření kroků, kvality spánku, budík, zobrazení času či měřič celodenní aktivity.

Náramek jde propojit jak s Androidem, tak i s iOS zařízeními. Na malém OLED displeji se po propojení zobrazují notifikace, využít však tento fitness náramek jde i k dálkovému ovládání fotoaparátu. Nevadí mu ani voda, a to díky splnění certifikace IP67. Nestačí to sice na plavání, ale nějaké krátkodobé ponoření náramku vadit nebude.

Baterie náramku má hodnotu 80 mAh a na jedno nabití by měla udržet náramek v provozu až na 15 dní. Tuto novinku už naleznete v několika českých obchodech, a to za doporučenou cenu 1 790 Kč.

Zajímá vás chytrý náramek, který dokáže měřit krevní tlak?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)