TOPlist

Výrobce baterií Energizer má další telefon: Běží na Androidu Go a stojí 2 500 Kč

energizer e500s predstaveni

Energizer si vybavíte pravděpodobně jako výrobce baterií. V minulosti už ale několikrát vytvořil i telefon. Nyní společnost vydala levný model E500S, za který zaplatíte v přepočtu cca 2 500 Kč. Zároveň potěší tím, že má čistý Android a podporu 4G sítí.

Levný telefon Energizer E500S se prodává i Evropě

Předchozí Energizer telefony nebyly v Evropě hodně rozšířené. To se u E500S mění a novinka je dostupná v mnoha státech Evropy. Česko mezi nimi prozatím není, nicméně i tak půjde mnohem jednodušeji koupit než předchozí modely. Jedná se o telefon, který se zaměřuje hlavně na to, aby byla cena co nejlepší. Displej má velikost 5 palců, rozlišení 800 x 480 pixelů, chrání jej tvrzené sklo. O výkon se stará blíže nespecifikovaný MediaTek čipset, který doplní 1GB RAM a 8GB vnitřní paměť.

energizer e500s

I z toho si někteří odvodili, že běží na Androidu GO, který je určen pro méně výkonná zařízení. Potěší podpora 4G sítí, duální SIM a také pouzdro přímo v balení. Baterie má kapacitu 2000 mAh, což je poměrné zklamání, obzvlášť od společnosti, která se zabývá bateriemi. Na zadní straně je 8 MPx fotoaparát, přední selfie kamera má 5 MPx.

Jak se vám líbí tento levný telefon Energizer E500S? Zkoušeli jste již někdy Android Go zařízení?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)