Ovládejte elektromobil Tesla Model S pomocí hodinek s Android Wear

tesla auto

Neříkáme to poprvé, ale elektromobil Tesla Model S je vlastně takový smartphone na kolečkách, který snadno a rychle propojíte se svým telefonem či hodinkami. Pak už stačí jenom vyvinout šikovnou aplikaci a hned můžete Tesla Model S ovládat z Android Wear hodinek. Autoři aplikaci nesvěřili kontrolu nad vozem během řízení – zatím zvládá pouze jednodušší úkoly. Populární elektromobil zvládne zamknout a odemknout, otevřít či zavřít střešní okno nebo zatroubit klaksonem.

elektromobil tesla model s

Za počinem stojí vývojáři z Harth Labs, kteří slibují, že v budoucnu se v aplikaci dočkáme dalších funkcí. Tesla Model S je rozhodně povedený kousek “hardwaru”, který jste měli možnost spatřit na obou letošních Android RoadShow. Jestli náhodou máte jednu Teslu zaparkovanou v garáži, spěchejte do Google Play pro zmíněnou aplikaci.

tesla auto 1

Rádi bychom ji pro vás otestovali, hodinek s Android Wear už pár máme. Tesla sice v redakci chybí, ale pro zmíněný test se ji pokusíme zapůjčit. Nevěšme hlavy, alespoň nyní se můžeme podívat na video, jak to celé funguje.

Tesla Command for Android Wear

Tesla Command for Android Wear

Tesla Command for Android Wear
Tesla Command for Android Wear

Zdroj: Phandroid.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)