Menu

Ovládejte elektromobil Tesla Model S pomocí hodinek s Android Wear

Neříkáme to poprvé, ale elektromobil Tesla Model S je vlastně takový smartphone na kolečkách, který snadno a rychle propojíte se svým telefonem či hodinkami. Pak už stačí jenom vyvinout šikovnou aplikaci a hned můžete Tesla Model S ovládat z Android Wear hodinek. Autoři aplikaci nesvěřili kontrolu nad vozem během řízení – zatím zvládá pouze jednodušší úkoly. Populární elektromobil zvládne zamknout a odemknout, otevřít či zavřít střešní okno nebo zatroubit klaksonem.

elektromobil tesla model s

Za počinem stojí vývojáři z Harth Labs, kteří slibují, že v budoucnu se v aplikaci dočkáme dalších funkcí. Tesla Model S je rozhodně povedený kousek “hardwaru”, který jste měli možnost spatřit na obou letošních Android RoadShow. Jestli náhodou máte jednu Teslu zaparkovanou v garáži, spěchejte do Google Play pro zmíněnou aplikaci.

tesla auto 1 tesla elektromobil 2 tesla auto 3

Rádi bychom ji pro vás otestovali, hodinek s Android Wear už pár máme. Tesla sice v redakci chybí, ale pro zmíněný test se ji pokusíme zapůjčit. Nevěšme hlavy, alespoň nyní se můžeme podívat na video, jak to celé funguje.

Zdroj: Phandroid.

 

Komentáře

Xender

Xender 0

z aplikace
26.7.2014 12:15

Kdy budou další Android Road show?

Limetts

Matěj Machytka 0

26.7.2014 12:41

Xender:

Další Android Roadshow proběhnou na podzim :)

Xender

Xender 0

z aplikace
26.7.2014 13:46

už se těším. ještě by bylo fajn oznámit místa konání

mirak

mirak

27.7.2014 20:29

:-) aplikaci máme, teď už je tu Teslu :-)

RSS (komentáře k článku)