Elegantní hodinky Xiaomi IMILAB W11 vyjdou na 9 stovek. Co všechno umí?

xiaomi hodinky

Elegantní hodinky Xiaomi IMILAB W11 vstupují na trh a jsou určené primárně pro dámy. Nabízí tedy poměrně povedený minimalistický vzhled, sledování sportovních aktivit, spánku či měření srdečního tepu a přitom si zachovávají velice nízkou cenu. Pojďme si je tedy ukázat.

Elegantní hodinky Xiaomi IMILAB W11

Tělo hodinek je poměrně tenké (11,4 mm) stejně tak lehké. Váha činí pouhých 21,9 gramů. Přední stranu pak pokrývá 1,09″ TFT LCD panel o rozlišení 240 x 240 pixelů se zakřivením do stran. Potěší také certifikace IP68. Hodinky mají několik sportovních režimů a jak již bylo řečeno, nechybí sledování spánku či srdečního tepu. Co se týče baterie, hodinky při běžném užívání solidních 15 dní.

Samozřejmostí je pak zobrazování notifikací, zpráv a hovorů. Přímo na hodinkách jste pak schopni si nastavit budík či stopky. Hodinky jsou k dispozici pouze v jedné růžové barevné variantě (což je trochu škoda) a to za cenu 46 dolarů na Aliexpressu. V přepočtu vás tak vyjdou na asi 950 korun.

Jak se vám líbí tyto hodinky?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)