FIFA má konkurenci: eFootball PES 2020 vychází již za tři dny

efootball pes 2020 pro evolution soccer android

Společnost Konami právě oznámila příchod titulu eFootball PES 2020 pro Android a iOS platformu. Jedná se o jediného zdatného konkurenta největší fotbalové hry – FIFA. V tomto roce se společnosti podařilo podepsat velké kluby, můžeme tak čekat reálné tváře hráčů z Bayernu Mnichov, Barcelony či Juventusu.

eFootball PES 2020 Mobile Launch Trailer

eFootball PES 2020 Mobile Launch Trailer

eFootball PES 2020 stojí na Unreal Enginu 4 což znamená, že nabídne skvělý grafický kabátek, reálné vizuální efekty a skvělou hratelnost, která má být kompletně předělána. Zcela novou možností mají být velmi pokročilé možnosti driblinku na malém prostoru. Stejně jako v předchozích verzích bude možné tvořit si své vysněné mužstvo a následně se utkávat s ostatními hráči.

Kromě velkých fotbalových jmen budou ve hře k dispozici také legendy jako Totti, Beckhamn, Zico, Kahn či Maradona. Konami se také podařilo “uloupit” Juventus pouze pro sebe a v konkurenční FIFĚ je tento tým zván jako Piemonte Calcio. Po dlouhé době se tak podařilo podepsat exklusivní tým, který bude dostupný pouze v jedné z her. Hra vychází už 24. října a bude k dispozici zdarma na Google Play i App Store.

Vyzkoušíte eFootball PES 2020?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)