TOPlist

EarFun Air 2 jsou levná voděodolná sluchátka. Překvapí i bezdrátovým nabíjením

EarFun Air 2
  • Čínský výrobce EarFun představil nová levná sluchátka
  • Pyšní se stupněm krytí IPX7 s odolností vůči vodě
  • Dokáží hrát až 40 hodin, a dokonce mají i herní režim

Relativně nedávno založená čínská značka EarFun přichází s dalšími TWS sluchátky, která tentokrát překvapí kombinací nízké ceny a voděodolnosti. Air 2 doopravdy disponují stupněm krytí IPX7 (chrání proti ponoření do vody po dobu 30 minut v 1metrové hloubce) spolu s technologií SweatShield, jež zabraňuje vniknutí potu do vnitřku sluchátka.

EarFun Air 2 dovedou sama o sobě hrát pěkných devět hodin na jedno nabití, s krabičkou se pak výdrž prodlužuje až na 40 hodin. Dobíjet navíc lze i bezdrátově, což mnohá sluchátka nedovedou. Samozřejmostí je schopnost připojit se k více zařízením najednou, což rozhodně oceníte, když budete často přepínat například mezi telefonem a notebookem.

Co se týče konektivity, sluchátka pracují se standardem Bluetooth 5.3. Kvalitu audia zajišťují 10mm měniče v kombinaci s podporou kodeku LDAC, o čistý výstup se pak starají čtyři mikrofony s potlačením hluku. Klasické ANC ale bohužel chybí. Součástí výbavy je však speciální herní režim, snižující odezvu na 55 ms.

EarFun Air 2 vychází v černé a bílé barvě s cenou 49,99 eura, což v přepočtu činí asi 1 250 Kč. K dispozici budou od následujícího měsíce a teoreticky by mohla jít pořídit i  u zdejších výrobců, kteří nabízí některé z předešlých modelů.

Jsou vaše sluchátka voděodolná?

Zdroj: EarFun

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)