TOPlist

Šéf se ptá fanoušků: Chcete Dynamic Island na Redmi mobilech?

dynamic island xiaomi redmi k60

Když Apple představil iPhone 14 Pro, bylo téměř jisté, že výřez Dynamic Island nebude pouze jablečnou záležitostí. Otázkou je, kdy s něčím podobným přijde konkurence. Nyní se šéf firmy Redmi, Lu Weibing zeptal na sociální síti Weibo fanoušků na to, zda by chtěli něco podobného vidět u řady Redmi K60.

Firma chce znát názor svých fanoušků a téměř okamžitě po publikaci tohoto příspěvku se pod ním začalo horlivě diskutovat. Řada Redmi K60 totiž není vůbec daleko. K jejímu představení by mělo dojít v prvním čtvrtletí roku 2023 a kromě toho, že bude výkon obstarávat Snapdragon 8 Gen2 o ní zatím nic nevíme.

iPhone 14 Pro Review: This Will Be Copied!

iPhone 14 Pro Review: This Will Be Copied!

Pokud nevíte, co od funkce Dynamic Island čekat, mrkněte na video od Marquese Brownleeho, který ve své recenzi všechny vychytávky vysvětluje. Podle něj půjde o funkci, kterou budou v příštích měsících Android mobily nejvíce kopírovat.

Uvítali byste Dynamic Island na Androidu?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)