DxOMark zavádí smysluplnější porovnávání mobilů. Podívejte, co vymyslel

DxOMark nové filtry

Populární server DxOMark, který se věnuje především testování mobilních fotoaparátů a poslední měsíce také jejich reproduktorů či displejů, zavádí do svého žebříčku nový zajímavý filtr. Nebo vlastně hned několik, z nichž jeden je ale podstatně důležitější než ostatní. U tabulky s bodovými výsledky se nyní zobrazují přepínače, díky kterým lze otestované a ohodnocené telefony roztřídit podle různých kritérií. Nové filtry na stránce DxOMark umí telefony třídit podle výrobce (či značky), data uvedení na trh… a hlavně podle zaváděcí ceny.

DxOMark nové filtry screen

Návštěvník serveru si tak mimo jiné nadále nebude muset v žebříčku složitě a virtuálně seřazovat mobily podobných hodnot. A nebo se zbytečně nechat ovlivňovat výsledky telefonů z úplně jiné, pro něj nezajímavé cenové hladiny. Do filtru s cenou je možné vepsat vlastní rozmezí, což platí i o vyhledávání podle data uvedení. Nové filtry DxOMark nabízí i u žebříčku s chytrými reproduktory. Jejich tabulka ale pochopitelně není tak početná.

Jak často si prohlížíte testy na DxOmark?

Zdroj: DxOMark

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)