Populární Duolingo oznámilo nové funkce a rodinné předplatné

duolingo rodinné předplatné jazyky

Vývojáři dost možná nejoblíbenější jazykové výukové aplikace Duolingo oznámili na výroční konferenci Duocon hned několik zajímavých novinek. Týkají se jak obsahu mobilního nástroje a způsobů učení, tak i cen prémiového předplatného. Například tzv. Duolingo Plus, tedy placená verze s několika výhodami v čele s odstraněním reklam, procvičováním chyb nebo kvízy, bude dostupná i pro celé rodiny. Rodinné předplatné může využít až šest uživatelů za 120 dolarů (cca 2 600 Kč) ročně.

Duocon 2021

Duocon 2021

Co se týká samotných výuky, tak na své si přijdou (v některých případech už přišli) například zájemci o jazyky, které pro psaní nevyužívají latinku. Jde třeba o ruštinu, arabštinu, japonštinu nebo korejštinu. Kromě čtení celých slov či výrazů k nim nabídne aplikace také nový hravý kvíz s psaním / kreslením. Kromě vylepšování funkcí pro stávající jazyky také přibude několik úplně nových. Půjde o pětici Tagalog, Zulu, Xhosa, Maori a Haitian Creole.

Duolingo: Language Lessons
Duolingo: Language Lessons

Objeví se také funkce “Mistake Inbox” s databází všech vytvořených chyb pro další procvičování, a “Legendary Level” jako úplně nejtěžší úroveň zkoušení v celém Duolingo.

Používáte Duolingo? Na jakých jste úrovních?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)