Samsung má druhý trailer k srpnovému Unpacked. Co nového odhaluje?

druhý trailer Samsung Galaxy Unpacked

Společnost Samsung vypustila do světa novou videopozvánku na akci Galaxy Unpacked, která se prostřednictvím online streamu uskuteční již 5. srpna 2020. První trailer odhalil prostřednictvím siluet pětici očekávaných přístrojů a potvrdil, že tuto sérii Galaxy produktů bude spojovat hlavně nový bronzový odstín. Druhý trailer na Samsung Galaxy Unpacked nabídl pár nových detailních záběrů a objevily se v něm celebrity, které budou doprovázet související kampaň. Patří mezi ně Myth, Khalid nebo jihokorejská skupina BTS.

Galaxy Unpacked August 2020: Official Trailer #2 | Samsung

Galaxy Unpacked August 2020: Official Trailer #2 | Samsung

Co se týká produktů, tak ve videu dostaly prostor jak oba telefony, tak i sluchátka s hodinkami. Ke Galaxy Note 20 se objeví modul s fotoaparáty. Druhý Galaxy (Z) Fold se opět pochlubil pantem. Sluchátka Buds Live Samsung zachytil při otevírání pouzdra a u hodinek Watch 3 ukázal druhý trailer na Galaxy Unpacked část těla a ciferníku. Srpnové představení produktů se musí z pochopitelných důvodů obejít bez fyzické přítomnosti diváků. Společnost je zvyklá předvádět produkty i online, ale nyní to bude muset Samsung poprvé provést jen a pouze tímto způsobem.

Na který nový Galaxy produkt se nejvíce těšíte?

Zdroj: YouTube Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)