Google spustil doplňky pro Gmail, které urychlí práci i na mobilu

google doplnky pro gmail

Dříve tento rok Google oznámil, že spustí doplňky pro Gmail. Dnes nastal ten den, kdy se nová funkce aktivovala. Můžete si prozatím vybrat z několika desítek doplňků, které se vám zobrazí jak na počítači, tak i v aplikaci Gmail na telefonu.

Doplňky pro Gmail mají pomoct hlavně v business sféře

Už podle několika prvních doplňků, které jsou dostupné pro Gmail, jde vidět směr, kterým se budou ubírat. Určeny jsou hlavně pro podniky, kde mají ulehčit neustálé přepínání aplikací. Samozřejmě není to podmínkou, novinka funguje i na osobních účtech a pokud třeba pro svou správu úkolů používáte Trello, tak můžete doplněk bez problémů používat.

doplnky gmail

Jde o odlišnou funkci, než jsou rozšíření pro Chrome. I proto se tyto doplňky aktivují na jiném místě. A to v G Suite Marketplace. V tomto repozitáři si vyberete, které doplňky chcete mít aktivované na svém účtu a během chvíle se vám zobrazí v Gmailu, a to většinou u odpovědí. Na počítači v nové liště napravo a na telefonu úplně dole. Novinka momentálně ještě není dostupná na Gmail pro iOS zařízení.

Gmail
Gmail

Vyzkoušeli jste už doplňky pro Gmail? Který vám zatím přijde nejužitečnější?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)