Nástroj Trello nově funguje i v offline módu

Trello

Nástroj Trello se používá například pro lepší organizaci práce, koordinaci týmu, nebo třeba v metodě GTD. V tomto směru patří k tomu nejlepšímu na trhu. Po poslední aktualizaci bude ještě lepší.

Trello dostává vítanou funkci

V poslední době nevycházelo mnoho velkých aktualizací pro tuto službu, které by přidávaly nové funkce. Hlavním důvodem je to, že příprava a vývoj offline módu zabraly mnohem déle času, než si vývojářský tým představoval. Teď už se dá nicméně používat, ať jste kdekoliv. Nyní by se měl tým opět zaměřit na „menší“ nové funkce, které nezaberou tolik času.

MobileOffline2

Pokud jste nikdy Trello nepoužívali, ve zkratce se dá říct, že se jedná o aplikaci, která se používá z velké části k řízení práce a lepší organizaci času. Hlavně se využívá v týmech, kteří například pracují na jednom projektu ve více lidech. Dají se přes ni zadávat úkoly, přidávat soubory, diskutovat o problémech a jednoduše vidět, kdo odvedl nejvíce práce. Aplikace se dá zdarma stáhnout i používat, podporuje také český jazyk.

Trello: Manage Team Projects
Trello: Manage Team Projects

Používáte Trello? Chyběl vám offline mód?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)