Extrémně levné Doogee X96 sází na velkou baterii a solidní zpracování. Stačilo by vám?

doogee levný mobil

Firma Doogee se připravuje na představení hned několika cenově dostupných telefonů. Nedávno jsme mohli vidět modely jako X93 či V10 a nyní se chystá Doogee X96, přestože Pro verze tohoto telefonu je už na trhu delší dobu. K představení dojde již 11. října a za své peníze dostanete poměrně dost muziky.

Extrémně levné Doogee X96 si budeme moci brzy koupit

Začněme hardwarovou výbavou. Dle všeho má pod kapotou tikat osmijádrový čipset Unisoc SC9863A, který sice výkonem nijak neoslní, avšak na základní používání bude telefon nenáročnému uživateli stačit. Dopomáhat mu budou 2 GB RAM, 32GB úložiště, které bude navíc možné rozšířit pomocí microSD karty až do 256 GB. Co se týče výdrže, o tu se postará velká 5 400mAh baterie.

Přední stranu pokryje 6,52″ displej s rozlišením 1600 x 720 pixelů a kapkovitým výřezem, kde se nachází 5MPx selfie kamerka. Displej bude pokrývat navíc 91 % přední strany, což je na tak levný telefon poměrně dobré číslo a nemusíme tak očekávat nijak zvlášť velké rámečky.

Telefon Doogee X96 bude nabízet slot pro dvě SIM karty a samozřejmostí je pak přítomnost audio jacku. Systémem bude Android 11 Go, se kterým bude telefon rozhodně plynulejší, než s plnohodnotnou verzí. Pokud máte zájem, můžete si jej objednat na Aliexpressu za cenu 116 dolarů, tedy asi 2 500 korun.

Pro koho byste takový telefon koupili?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)