Tablet Doogee T10 nabízí za 2 500 korun Full HD displej a LTE

doogee t10

Společnost Doogee je známá především díky svým levným telefonům, avšak nyní útočí na trh s Android tablety. Model Doogee T10 se vyznačuje především nízkou cenou, ale ani výbava není k zahození a jako základ pro procházení webu či sledování filmů by mohl dostačovat. Pojďme mrknout na parametry.

Doogee T10 se chlubí 10,1palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1920 x 1200 pixelů a maximální svítivostí 300 nitů. POtěší také certifikace Widevine L1, takže si na něm v maximální kvalitě vychutnáte například Netflix. To není u podobných výrobců standard. Co se týče výkonu, stará se o něj Unisoc T606, který v AnTuTu olizuje skóre 170 000 bodů. Dopomáhá mu 8 GB LPPDR4 RAM a 128GB úložiště, které můžete rozšířit díky slotu na microSD karty. Potěší rovněž podpora LTE.

doogee t10

Zvukovou stránku obstarávají pouze dva stereo reproduktory. Firma musela logicky někde ušetřit. Pro selfies poslouží 8Mpx přední kamerka a na základní focení využijete 13Mpx hlavní fotoaparát na zadní straně. Tablet zamíří na trh již 1. listopadu a to za cenu okolo 100 dolarů, což je asi 2 500 korun. Můžete si k němu navíc dokoupit stylus i klávesnici.

Co říkáte na výbavu tabletu Doogee?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)