Menu

Doogee S70 představen: Spojení herního a odolného telefonu

Doogee je poměrně malá čínská značka, na našem trhu už však společnost vydala několik telefonů. Nyní představila Doogee S70, který spojuje dva úplně odlišné světy. V první řadě jde o odolný telefon, který je ale zároveň herní. A i když byl oficiálně představen, tak se možná na trh nikdy nedostane. Společnost jej totiž představila na crowdfundingovém serveru Indiegogo.

Bude fungovat spojení herního a odolného telefonu? Čas ukáže

Displej má velikost 6 palců, má FullHD+ rozlišení a displej s poměrem stran 18:9. Baterie má kapacitu 5 500 mAh. Pokud jde o odolnost, tak splňuje klasické certifikace IP68 a MIL-STD-810G. Zajímavé ale je také to, že splňuje i IP69K, což znamená, že telefonu nevadí ani proud vody pod vysokým tlakem. Takže po stránce odolnosti je na tom určitě dobře, pomáhá tomu i masivní tělo.

doogee s70

Po herní stránce už to není tak dobré. O výkon se stará Helio P23, což není moc výkonný čipset, rozhodně se nedá srovnávat s jinými herními telefony, které mají většinou čipsety z vlajkových lodí. Dále má 6GB RAM a 64GB vnitřní paměti. Existuje dokonce i speciální Cooling Boost tlačítko, které telefon přepne do herního režimu. Chybět nebude ani podpora gamepadů.

O fotoaparátech se toho zatím moc neví, hlavní má čip Sony IMX363, sekundární kamera má pak 5 MPx a světelnost F/1,8. A jaká bude dostupnost a cena? Prozatím jsou tyto informace neznámé, protože kampaň na Indiegogo ještě nebyla oficiálně spuštěna. Ve výsledku se může stát i to, že lidé o telefon nebudou mít zájem a díky tomu vůbec nevznikne. Právě crowdfunding telefonu hodně ubližuje, protože společnost Doogee tím doslova říká, že telefonu moc nevěří a nechtějí riskovat.

Jak se vám líbí mix herního a odolného telefonu – Doogee S70?

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

Lubik

Lobotom Lokoson -8

22.8.2018 10:56

Herní telefony jsou prozatím pro hráče nezajímavé …

Athlo

athlo 7

22.8.2018 13:16

Mne uz pomalu zacinaji unavovat uvadene casy vydrze baterie, pokud u nich neni uvedeno na kolik cd/m2 display prumerne svitil.
Bez takoveho udaje je ta informace zcela irelevantni.

Georg

Jiřina Macháčková 0

26.8.2018 8:42

Lze to hrací monstrum z telefonu oddělat?

RSS (komentáře k článku)