TOPlist

Dolphin Browser Beta 11 přináší nové funkce a vzhled

dolphin_logo

Mobilní zařízení v dnešní době již dávno neslouží pouze k posílání textových zpráv či k telefonním hovorům. Stále více se využívají například k prohlížení internetových stránek. Za jeden z nejoblíbenějších webových prohlížečů lze jistě považovat Dolphin Browser. Ten nyní přináší ve svojí betaverzi několik velmi zajímavých novinek. Zajímá vás, o co se jedná?

Dolphin Browser HD

První novinka spočívá v samotném vzhledu celého prohlížeče. Některé ovládací prvky se ukryly do vysouvacího menu na pravé sraně, kde nyní naleznete následující funkce –  režim celé obrazovky, klasické záložky, noční režim, desktop mode, soukromý režim a režim bez obrázků. Další novinkou je statická lišta ve spodní části obrazovky, na které se nacházejí tlačítka zpět, dopředu, další možnosti, domů a seznam karet. Beta verze podporuje také několik nových gest a motivů vzhledu.

Dolphin Browser 2

Novinky jsou dostupné pouze pro beta testery prohlížeče Dolphin Browser. Pokud k nim nepatříte a novou verzi chcete i přesto vyzkoušet, tak se k nim můžete přidat pomocí tohoto odkazu na Google+. Po úspěšném přihlášení si prohlížeč stáhněte a automaticky vám bude nabídnuta beta aktualizace v obchodu Play.

Dolphin Browser: Fast, Private
Dolphin Browser: Fast, Private
30466836957931b7252c8ee65c09a3d3?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Líbí se vám novinky v betaverzi prohlížeče Dolphin Browser?

Zdroj: Android Police

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)