Do redakce nám dorazil Google Pixel 4a. Co vás nejvíce zajímá?

google nový telefon

Google Pixel 4a byl sice představen již 20. srpna, ovšem v prodeji byl pouze v USA a nyní dorazil do redakce konečně i nám. Dnes si do něj tedy dáme SIM kartu a budeme ho používat jako naše primární zařízení. Na plnohodnotnou recenzi se pak můžete těšit příští týden.

Do redakce nám dorazil Google Pixel 4a

Hlavní zbraní telefonu bude opět čistý a skvěle odladěný systém Android 11, přičemž v zahraničí si stěžují redaktoři hlavně na výdrž baterie, absenci bezdrátového nabíjení a přítomnost pouze jediného snímače. Již po několika hodinách používání můžeme říct, že kromě systému bude velikou výhodou také kompaktnost. Celý telefon lze pohodlně ovládat jednou rukou, což dnes nebývá zvykem.

Specifikace Google Pixel 4a

  • 5,8″ OLED panel, Full HD+ rozlišení, 60 Hz
  • Snapdragon 730G, 6 GB RAM, 128 GB úložiště, čip Titan M
  • 12,2 MPx f/1,7 hlavní fotoaparát
  • 3 140 mAh baterie, 18 W nabíjení
  • cena 340 EUR (asi 9 200 korun)

Say Hello to the Google Pixel 4a

Say Hello to the Google Pixel 4a

Jak vidíte, specifikace nevypadají na papíře nijak zvlášť zajímavě. Ovšem nás bude stejně jako všechny ostatní nejvíce zajímat fotoaparát, který měl skvělý už předchozí Pixel 3a, odladěnost systému, novinky v Androidu 11 a také výkon. Pokud máte nějaký dotaz ohledně tohoto modelu, ptejte se v komentářích a my vám na něj odpovíme buď tam, nebo přímo v recenzi. Pokud jste se již teď rozhodli, že telefon chcete, můžete kouknout na náš návod jak ušetřit při nákupu nových Pixelů a mít je jako první?

Co vás zajímá na Pixelu 4a nejvíce?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)