DJI Mini 2 oficiálně: dron do každé rodiny s podporou 4K

DJI Mavic Mini 2

Společnost DJI oficiálně představila nástupce populárního dronu DJI Mavic Mini – Mini 2. Ano, tentokrát se slůvko Mavic do názvu nedostalo. Dron nabízí spoustu zajímavých funkcí a kromě toho také vylepšenou kameru, takže můžete natáčet videa v lepší kvalitě, než kdy dříve.

DJI Mini 2 oficiálně

Tělo samotného dronu včetně komponent zůstává téměr identické. Jedná se stále o lehký a malý dron se sklopnými vrtulemi. Stejně jako původní Mavic Mini i tento váží pouze 249 gramů. Umí natáčet také 4K video při 30 fps a datovém toku 100 Mb/s. DJI Mini 2 podporuje také novou bezdrátovou technologii OcuSync 2, která mu umožní létat do až 2,5x delší vzdálenosti a stále dokáže udržet stabilní spojení s vámi. Potěší také možnost fotit v RAW formátu.

Co se týče samotného létání, Mini 2 dostal lepší motory, které lépe zrychlí a maximální rychlost činí až 57 km/h. Samotná výdrž je pak téměř identická. Maximální doba letu činí 31 minut, což je oproti předchozí generaci minuta navíc. Cena pak začíná na 459 eurech, což je asi 12 200 korun a navíc dostanete také dálkový ovladač. Za dalších 139 EUR (3 700 korun) si můžete dokoupit další tři baterie, nabíjecí HUB a pouzdro.

K čemu používáte drony?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)