Nudí vás telefon? Nová aplikace DeSplash nabídne přes sto tisíc tapet

DeSplash Tapety

Chtěli byste svůj telefon trochu oživit? Co takhle nová tapeta při každém odemknutí přístroje? Přesně to dnes představená aplikace DeSplash umí. Podívejte se, jak aplikace vypadá.

Nová tapeta s každým odemknutím telefonu

Unsplash je služba, kde mnoho fotografů sdílí své fotografie zcela zdarma. Aktuálně nabídne více než 100 000 opravdu kvalitních fotografií. Vývojář z XDA fóra se je rozhodl snadno zpřístupnit, pro android uživatele pomocí aplikace DeSplash. Samotné používání aplikace je bezproblémové. Všechna nastavení se odehrávají na jedné hlavní obrazovce. Krom ní, aplikace obsahuje jen podpis autora a minimalistický návod. Takže co nám aplikace dovolí nastavit?

Můžeme si vybrat jednu z osmi kategorií fotografií, které se budou zobrazovat. Například jde o Budovy, Přírodu, Auta, Technologie, zcela náhodný obrázek atd. Následně vybereme ve kterém formátu má tapeta být a její kvalitu, která má vliv na množství stahovaných dat. Osobně nám přišla střední kvalita dostačující i na telefonu s rozlišením 2280 x 1080 px. Pak už stačí jen aplikaci aktivovat. Jediná funkce navíc, je možnost ukládání stažených tapet do vaší galerie. Toť vše. Jednoduché, primitivní, ale funkční.

Aplikace je zatím v betaverzi a je zdarma, ale obsahuje reklamy. Reklamy jsou zobrazené ve spodní části aplikace a při změně nastavení vyskočí ještě jedna reklama. To je docela hodně, ale zase jak často budete nastavení u podobné aplikace měnit. Aplikaci lze stáhnout z obchodu Google Play nebo nainstalovat pomocí .APK souboru od autora aplikace. K instalaci je potřeba mít minimálně Android 4.0.3, což už dnes ale jistě nebude problém.

Desplash - Beautiful Automatic Unsplash Wallpapers
Desplash - Beautiful Automatic Unsplash Wallpapers

Používáte nějakou jinou aplikaci na změnu tapet? Napište nám jakou!

Zdroj: xda-developers.com

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)