TOPlist

Deset nejlepších pouzder pro Nexus 5

pouzdro_ico

Pátý telefon řady Nexus sice spatřil světlo světa minulý týden, přesto již výrobci pouzder stačili zareagovat a připravili pestrou nabídku ochranných obalů pro tento model. Server Android Headlines vybral deset nejlepších, tak se na ně pojďme podívat.

10. Maxboost Shell Holder Combo

Pouzdro, chránící záda a boky přístroje, které má na zadní straně stojánek, s jehož pomocí budete moci pohodlně sledovat své oblíbené filmy. K dispozici je také spona na opasek. Cena bude necelých 8 dolarů s dostupností od 15. listopadu.

Maxboost Shell Holder Combo Maxboost Shell Holder Combo

Zdroj: Amazon.

9. Acase Superleggera Pro Hybrid Dual-layer Case

Také pouzdro Acase bude skladem 15. listopadu za cenu kolem 13 dolarů. K dispozici bude v černé, modré, fialové, červené a bílé barvě.

Acase Superleggera Pro Hybrid Dual-layer Case Acase Superleggera Pro Hybrid Dual-layer Case

Zdroj: Amazon.

8. KAYSCASE ArmorBox Heavy Duty Cover Case for the Nexus 5

Robustní pouzdro KAYSCASE je určeno do náročnějších podmínek. Za necelých 15 dolarů je na výběr v různých barvách – černé, modré, žluté, fialové a červené. Také u tohoto modelu najdete na zadní straně praktický stojánek pro pohodlné sledování videa.

KAYSCASE ArmorBox Heavy Duty Cover Case for the Nexus 5 KAYSCASE ArmorBox Heavy Duty Cover Case for the Nexus 5

Zdroj: Amazon.

7. Caseology Matte Finish Slim Fit Flexible Hybrid TPU Case

V případě decentního a elegantního pouzdra Caseology budete mít na výběr z jedenácti barev včetně bílé, černé, hnědé, červené, tmavě modré, průhledné, matné černé, modré, růžové a azurové. Pět a půl dolaru je sympatická cena.

Caseology Matte Finish Slim Fit Flexible Hybrid TPU Case Caseology Matte Finish Slim Fit Flexible Hybrid TPU Case

Zdroj: Amazon.

6. Cruzerlite Bugdroid Circuit Case

Také pouzdro Cruzerlite je k dispozici v mnoha barevných provedeních od černého, přes modré, stříbrné, zelené, červené, růžové, fialové, oranžové, světle modré, až po hnědé. Pokud se vám líbí tento styl, připravte si 13 dolarů.

Cruzerlite Bugdroid Circuit Case Cruzerlite Bugdroid Circuit Case

Zdroj: Amazon.

5. i-Blason SoftGel Flexible TPU case

S cenou proklatě nízko útočí „šprcka“ i-Blason, kterou pořídíte za tři dolary. Kromě průhledného provedení můžete vybírat z černé, růžové a několik dalších barev.

i-Blason SoftGel Flexible TPU case i-Blason SoftGel Flexible TPU case

Zdroj: Amazon.

4. SUPCASE Unicorn Beetle Premium Hybrid Protective Case

SUPCASE má pěkně vypadající ochranné pouzdro za sedm dolarů, které vypadá dost silně a robustně. Na výběr je černá, průhledná, červená a žlutá verze.

SUPCASE Unicorn Beetle Premium Hybrid Protective Case SUPCASE Unicorn Beetle Premium Hybrid Protective Case

Zdroj: Amazon.

3. SPIGEN Ultra Hybrid Case

Pouzdro SPIGEN chrání telefon především proti nárazům ze stran, kde má zesílené hrany, zatímco záda jsou průhledná a chrání proti poškrábání. Tuto elegantní kombinaci bude možné od 7. listopadu pořídit za deset dolarů ve verzi s černým nebo bílým lemem.

SPIGEN Ultra Hybrid Case SPIGEN Ultra Hybrid Case

Zdroj: Amazon.

2. Ringke Fusion Nexus 5 Bumper

Pouzdra Ringke Fusion patří mezi nejoblíbenější mezi majiteli Nexu 4, na což se výrobce snaží navázat obalem pro novou verzi. Podobně, jako v předchozím případě, má toto pouzdro zesílenou ochranu hran, zatímco zadní strana je průhledná a chrání před poškrábáním. Cena ve výši devíti dolarů je poměrně sympatická.

Ringke Fusion Nexus 5 Bumper Ringke Fusion Nexus 5 Bumper

Zdroj: Amazon.

1. SPIGEN Neo Hybrid Case for Nexus 5

„Top“ pouzdrem je, dle redaktorů serveru Android Headlines, pouzdro SPIGEN Neo Hybrid Case, které je k dispozici v několika exkluzivních barvách, jako jsou šampaňská zlatá, kovová či saténově stříbrná. Nabídne dvojitou ochranu před nárazem, to vše za 20 dolarů.

SPIGEN Neo Hybrid Case for Nexus 5 SPIGEN Neo Hybrid Case for Nexus 5

Zdroj: Amazon.

Zdroj: Android Headlines.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)