Menu

Death Dome – zajímavá řežba se skvělou grafikou od Glu

dead dome

Další, vcelku povedená hra od Glu Mobile je na světě. Pokud jste s hrami těchto vývojářů už někdy setkali tak jistě víte, že vydávají hry zdarma a často vás pak nutí k mikrotransakcím. Tato hra, Death Dome, není výjimkou. Zaujme vás post-apokalyptická atmosféra, moc pěkná grafika a zábavné souboje této hry natolik, abyste do ní investovali?

Smrtící M-virus pohltil lidstvo a většinu obyvatel bez milosti usmrtil. Někteří však takové „štěstí“ neměli a zmutovali v nepěkně vypadající obludy. Dříve však ještě byli všichni infikování uvězněni v energetickém bio-poli kopulovitého tvaru (Death Dome). V roli hlavní hrdinky se tam vydáte, abyste jednou provždy ukončili éru smrtícího M-viru. Nepřátelé na vás už čekají a neberou si žádné servítky.

Bylo by vcelku nelogické zde nepřipomenout Blood and Glory, což je hra od Glu Mobile postavená na totožném principu, ovládání a herních mechanismech. Death Dome je tedy ve skutečnosti Blood and Glory s odlišným prostředím a lepší grafikou. Příjemným zpestřením jsou obří bossové, kteří vás čekají na konci každé kampaně. Stejně jako u Blood and Glory jsou souboje založené na správných úhybech nepřátelským útokům. Poté následují vaše gesta na displeji, díky kterým vytváříte útočné kombinace. Nepřátelé se neustále mění a s nimi i způsob jejich útoku. Tím zásadním krokem tedy bude nutnost poznat vaše nepřátele. Pokud se vám to povede, budete vědět, co můžete od koho čekat. Před každým levelem máte chvíli času na průzkum prostředí. Jediné, co budete dělat, je klikání na náhodně se objevující body na displeji, čímž získáváte peníze. Poté vám hra ohlásí, že se blíží nepřítel a v několika následujících vteřinách už proti vám stojí infikovaní.

Peníze nejsou k ničemu jinému, než k nakupování armorů, zbraní a dalších bonusů. Jako vždy zde máme stříbrné a zlaté Glu mince. Mikrotransakce jsou opět velmi předražené, ostatně jako vždycky a nemá cenu se tím nějak více dopodrobna zabývat. První a druhá kampaň je velmi zábavná, na konci se utkáte s bossy a nebudete nuceni do hry investovat. U třetí kampaně je tomu už bohužel jinak. Hra začne být tak složitá, že bez nákupu lepší výzbroje to prostě nepůjde. Zbraně a armory se ale nedají koupit za rozumnou cenu, ledaže je pro vás 650 Kč za zbraň přijatelná cena a to si ještě nemůžete být jisti, že vám tato zbraň postačí i v dalších kolech.

Death Dome je parádní hra. Disponuje výbornou grafikou, ozvučením a velmi hezky vypadajícími animacemi. Osobně však doporučuji hrát pouze první, druhou a kousíček třetí kampaně. Zní to sice legračně, ale do té doby vás hra bude rozhodně bavit. Poté už jen záleží na tom, jak plná je vaše peněženka.

DEATH DOME
Griptonite Games Inc
Verze1.0.1 (12. 10. 2012)
Velikost453 MB
2.1+


Zdarma

Video

 

Komentáře

skopix

skopix

19.10.2012 12:59

sak to neni od glu ne? :)

Mira

Mira

19.10.2012 14:48

Pocitam ze to bude bez microtransakci nehratelne.

Predseda3D

Predseda3D

19.10.2012 16:39

Je to od GLU. Takže všechno na jedno brďo.

Mira

Mira

19.10.2012 16:46

Hral jsem 3min a stacilo.

Dalsi bezmyslenkovita kravina, krafika celkem ujde.

raven4

raven4

20.10.2012 9:20

Cokoliv od GLu je od pocatku na ho… Vsechny jejich aplikace jsou zalozeny na mikrotransakcich…budiz. Ale ceny jsou naprosto prestrelene, za kazdou hovadinu chteji sto koruny. Navic hry jsou umyslne postaveny tak, ze pokud nezaplatite tak jste silne hendikepovani. Vyzkousel jsem vetsinu jejich her a vzdy jsem byl znechucen.
Takhle by “freemium” software nemel vypadat :(

S pozdravem, raven4

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.raven4.MKCommander_beta
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.raven4.MKSysMon

jakub

jakub

24.10.2012 6:53

prosim mam problem. asi polovica hier, ktore si vyberiem na svetandroida.cz mi nefunguje a pise mi to “zarizeni neni kompatibilni s touto verzi” mam Sony Xperia S, verzia androidu 4.0.4
v com moze byt problem?? vie mi niekto poradit prosim??

Kvirda

Kvirda

28.10.2012 18:51

Jakube to je u sony klasika taky furt čekám na to až bude zařízení kompatibilní hlavně u gameloftu už jen wild blood bez něj není kompatibilní ..

Kvirda

Kvirda

28.10.2012 18:53

bez cracku chyba :)

yiuyiu

yiuyiu

9.11.2012 12:28

to je velmi dobrá hra ve skutečnosti není hra žádné hyperaktivní mega

RSS (komentáře k článku)