Eternity Warriors 2 – jedna z nejlepších androidích akcí ve stylu Diabla

2012-08-25_15-07-14

Novinka od Glu mobile, která si zaslouží velkou pozornost. Eternity Warriors 2 je akční mlátička s prvky RPG. Nechybí zde ani multiplayer a honby za nejlepšími předměty z bosů a dungeonů. Pojďme se na ni společně podívat.

Eternity Warriors 2, available on Android!

Eternity Warriors 2, available on Android!

Začátky

V této hře žádná velká nastavení, nebo rozhodování dělat nemusíte. Válečník je pouze jeden a nemáte na výběr žádný class. Není to žádné mínus, tedy alespoň ne ve hře pro jednoho hráče, akorát když se zde nabízí multiplayer, napadají mě kombinace různých druhů postav. Nastavíte si na začátku tedy pouze jaký server pro multiplayer chcete využívat. Ve hře Vás chviličku povede nápověda ve formě ukázek kam a na co máte klikat, což je asi nejlepší a nejrychlejší řešení, jak se do hry dostat. Řekneme si všechno rovnou o obchodu, inventáři a skillech a samotné hraní si necháme na potom.

2012-08-25_15-15-04

Obchod a předměty

Do obchodu moc často nezavítáte, pokud nechcete utratit stovky, nebo rovnou tisíce. Za stříbrné mince, které získáváte za questy a sbíráte během hraní, si tam koupíte možná tak léčivý lektvar a i tomu na ceně trošku přisolili. Vše je tedy za zlaté. Čtěte ale dále, jelikož pokud nechcete platit a přijít o určitou zábavu ze hry, nejsou až tak potřeba. Teď zpátky ke kritice. Nejlevnější zbraň stojí 35 zlatých a vydrží vám pouze na pár kol. 40 Glu kreditů stojí 50 kč a mě by po několika hodinách hraní mohla pomoct zbraň za minimálně 420 Glu kreditů, takže více snad ani vysvětlovat nemusím. Obchod ale není třeba a Glu kredity bych využíval spíše pouze na oživení, nebo rychlé dokoupení lahviček, protože když si koupíte drahé zbraně, příjdete o zábavu z vylepšování a z nalézání zbraní z mrtvých bosů, nebo ukrytých truhel. Tímto přejdeme k vlastnímu inventáři. Váš bojovník nosí ochranu na ruce, nohy, ramena, hlavu a i všechno ostatní. V inventáři můžete nalezené zbraně a věci, které nepotřebujete prodávat a získávat další peníze. Pokud máte vybrané své věci, můžete si je dodatečně ještě vylepšit. Se stříbrnými penězi upgradujete předměty s určitou procentuální šancí a s Glu kredity se stoprocentní šancí.

Obchod

Váš válečník má na výběr z mnoha zbraní a to sekery, meče a různé obouruční tyče. Všechno co na bojovníka dáte ať už helmu, či zbraň je reálně vidět i v soubojích. Dále máme v menu položku Quests. Nejsou to úkoly, jak si nejspíše představujete, ale prostě jednou za čas tam koukněte a posbírejte plno stříbrných mincí. Úkoly se plní samy, prostě když zabijete určitý počet nepřátel, nebo dosáhnete nějakého levlu máte splněno.

vylepšování předmětů

Hraní

Pojďme tedy konečně hrát. Při kliknutí na Play se vám ukážou věže k dobytí. Na nějakou kliknete a vybíjíte monstra patro po patru v celé věži. Hra se ovládá pomocí jednoho virtuálního tlačítka pro pohyb a dalších čtyř klikacích tlačítek pro útoky. Za zmínku stojí hlavně obranné tlačítko, kterým když se trefíte, vykryjete nepřátelský útok a dvojnásobně mu ho vrátíte. Ostatní tlačítka, kromě velkého na obyčejný úder, způsobují škodu a sají vám energii. Komba útoků vypadají opravdu nádherně a neustále si je vylepšujete.

hraní věže

Vylepšování schopností hrdiny probíhá v položce Skills. Schopnosti bojovníka vás budou stát stříbrné mince, nebo zase Glu zlaťáky. Schopnosti jsou rozděleny do tří sekcía to útočné, obranné a jakési nabíjecí, které vám pasivně zlepšují útoky.

2012-08-25_11-05-05

Multiplayer se ve hře povedl. Je třeba být připojený na wifi a poté můžete téměř okamžitě bojovat bok po boku se svými kamarády. Hráčů zatím bývá online dostatečný počet, a proto jak už jsem jednou zmínil, na připojení ostatních hráčů čekáte velmi krátkou dobu.  Zakládání her je také velmi jednoduché. Díky multiplayeru se můžete na vyšší levly  vyšvihnout mnohem rychleji. Bez něj by hra byla mnohem složitější a postup pomalejší.

multiplayer 1

Závěr

Eternity Warriors 2 je graficky na výborné úrovni, hra je zpracovaná velmi dobře a kvalitně. Jedná se o první hru, která mi přináší podobnou zábavu jako Diablo 2, bohužel na příběhu a menších lokacích stále ztrácí. Povedený multiplayer hře také hodně přidává, za mě ji mohu na 100 % doporučit, menší nedostatky ji odpouštím. Tato hra si ale tohle kladné hodnocení zaslouží pouze díky multiplayeru.  Pokud bych hru nerecenzoval jako celek, ale třeba jenom singleplayerovou část, moc by neuspěla. V singleplayeru se můžete zaseknout hned po chvilce hraní a bez vložení peněz neporazíte silné protivníky. To je také nejvíce vytýkáno samotnými hráči.

Videorecenze

Eternity Warriors 2 – jedna z nejlepších androidích akcí ve stylu Diabla

Eternity Warriors 2 - jedna z nejlepších androidích akcí ve stylu Diabla


ETERNITY WARRIORS 2
ETERNITY WARRIORS 2
David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)