Dead Zebra chystá dřevěné figurky Androidu. Ale ta cena!

dead_zebra_drevene_ico

Dead Zebra – společnost, která se proslavila svými převážně plastovými postavičkami Androidu – se spojila s newyorským výrobcem dřevěných produktů a hraček NoliNoli. Výsledkem spolupráce je malá série figurek, které budou vyrobeny z masivního dřeva. Malé množství bude k dispozici již na Comic-Conu ve dnech 21. až 24. července, další kousky budou uvolňovány “později v tomto roce.” Společnost také nedávno oznámila limitovanou sběratelskou edici “Bear Awareness.”

“Před čtyřmi lety jsme se spojili s výrobcem dřevěných výrobků a hraček NoliNoli (známým také jako Ken Como), abychom prodiskutovali možnost výroby postaviček Androidu z různých typů dřeva. V průběhu uplynulých let jsme vyrobili dvě malé série. Většina skončila v rukou našich přátel z Googlu, ale nikdy si nenašly cestu pro širší uvedení.” uvedl zakladatel společnosti Andrew Bell.

Dále dodal: “Jsem rád, že nyní konečně dostaneme část těchto figurek k rukám fanoušků a sběratelů. První příležitost je získat bude na Comic-Conu (stánek Dumbrella, číslo 1335). Tato edice je vyrobena z kombinace bílého dubu a javoru s přírodním šelakem a včelím voskem, který zajišťuje pěkně vypadající měkký lesk.”

Každá figurka bude svým způsobem unikátní Každá figurka bude svým způsobem unikátní

Novinku od Dead Zebra pořídíte na Comic-Conu

Postavičky jsou vysoké pět palců (asi 13 cm), jsou vyrobeny výhradně ze dřeva včetně všech spojů. Lze je snadno demontovat pro čištění nebo skladování. Každá z nich bude díky odlišné struktuře dřeva svým způsobem unikátní.

Pokud se tedy chytáte navštívit Comic-Con v kalifornském San Diegu, určitě se zastavte u stánku Dumbrella, kde se můžete pokusit získat jeden z prvních veřejně dostupných kousků. V opačném případě si budete muset počkat a doufat, že se na vás dostane alespoň ze série, která bude vydána později.

Podle informací serveru Droid Life bude jedna postavička stát 120 dolarů, tedy v přepočtu asi 3000 Kč. Za tuto cenu dostanete figurku zabalenou v sáčku z mušelínu (volně tkaná bavlněná látka původem ze Středního východu) a krabičce z přírodních materiálů.

Za 120 dolarů dostanete figurku zabalenou v sáčku z mušelínu a krabičce z přírodních materiálů. Za 120 dolarů dostanete figurku zabalenou v sáčku z mušelínu a krabičce z přírodních materiálů.

Co říkáte na připravovanou dřevěnou sérii Androidů? Líbí se vám? Kolik byste byli maximálně ochotni zaplatit za jednu 13cm postavičku? Podělte se o své dojmy a názory v diskuzi pod článkem!

Zdroje: androidcentral.com, deadzebra.com, phandroid.com, droid-life.com.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)