Známe datum představení pro Google Pixel 7 a Pixel Watch

Google Pixel 7 Google Pixel Watch datum představení

Když společnost Google v rámci své květnové konference I/O představila několik nových produktů v čele s telefonem Pixel 6a, nechala si na závěr prezentace také několik drobnějších poznámek a slovních oznámení, že nás další zajímavé kousky ještě čekají později v letošním roce. Mezi vyhlíženými produkty jsou například první plnohodnotné Google hodinky Pixel Watch se systémem Wear OS nebo vlajkové telefony z další generace Pixel 7. Nyní už víme, kdy k jejich odhalení dojde. Google zveřejnil datum na Twitteru.

“Všechno to přijde společně. Připojte se k nám živě na #MadeByGoogle 6. října v 10:00,” láká firma v příspěvku, jehož součástí je také video zachycující displej hodinek, bezdrátová sluchátka a záda telefonu. Jeho design odpovídá dosavadním únikům vzhledu sedmého Pixelu, takže není pochyb, co hodlá Google téměř přesně za měsíc veřejnosti ukázat. V případě hodinek Pixel Watch již oficiálně známe minimálně vzhled a z doslechu ceny. U nadcházejících Pixel telefonů pak patří mezi zajímavé uniklé informace například sestavy fotoaparátů.

Na kterou Pixel novinku se těšíte nejvíc?

Zdroj: Twitter

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)