Dostali jste k Vánocům nový mobil či tablet? (víkendová hlasovačka)

k_vanocum_ico

Ať už k vám dárky k Vánocům nosí Ježíšek, Santa Claus, děda Mráz, nebo jiná tajuplná bytost, dost možná se ve čtvrtek ve vaší nadílce objevil nový telefon či tablet. A nebo také ne?! Pojďme společně prozkoumat, jak se letošní Vánoce projevily na přírůstku nových telefonů a tabletů, a to nejen těch s Androidem, ale též s jinými operačními systémy.

Co jste dostali k Vánocům?

Anketní otázka je tentokrát jednoduchá: ptáme se vás, co jste dostali k Vánocům? Jestliže jste pod stromečkem, v ponožce či jinde našli více zařízení, hlasujte pro to, ze kterého jste měli (případně ještě máte) největší radost.

Tak copak vám dal Ježíšek k Vánocům? Tak copak vám dal Ježíšek k Vánocům?

V diskuzi pod článkem se můžete pochlubit konkrétním telefonem či tabletem a přidat své první, věříme, že spokojené až nadšené, zkušenosti.

Jsme zvědavi na to, zda letošní Vánoce budou patřit telefonům, nebo tabletům, a který operační systém je tentokrát ovládne.

Hlasovačka z minulého týdne

Před týdnem jsme se vás v rámci víkendové hlasovačky a diskuze ptali, jak vnímáte zahnuté displeje mobilních telefonů. Nejsilnější byla tentokrát skupina, pro kterou zahnutý displej není nijak zajímavý – pro tuto možnost hlasovala více než třetina respondentů, konkrétně 37 %.

26 % hlasujících se zahnutý nelíbí a na svém telefonu by ho nechtěli. Proti této skupince stojí 22 % čtenářů, kteří by naopak zahnutý displej mít chtěli, čili v tomto směru je to zhruba “půl napůl.”

Nakonec tu máme 14 % respondentů, kteří již telefon se zahnutým displejem vlastní. Skoro dvě třetiny z nich přitom vnímá a využívá výhody, které toto specifické řešení přináší, naopak třetina žádné zásadní výhody nevidí.

Výsledky hlasovačky z minulého týdne Výsledky hlasovačky z minulého týdne

Ukázalo se tedy, že názory na zahnuté displeje jsou poměrně značně roztříštěné, nicméně co do počtu nejvýznamnější skupina je více či méně ignoruje.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)