Hledáte v mobilu marně apku Dáme jídlo? Už je z ní foodora

Dámejídlo foodora aplikace název změna

Jestli jste si v posledních dvou nebo třech dnech chtěli z Android mobilu objednat něco k zakousnutí a neobjevili jste mezi aplikacemi povědomou ikonku kombinující písmenka D a J a reprezentující službu Dáme jídlo, možná ve vás trochu hrklo. Protože tam už nebyla. Důvodem je, že se název i ikonka této služby a aplikace v uplynulých dnech i na Androidu oficiálně změnily na foodora CZ. Oblíbené Dámejídlo.cz se tak definitivně schovalo pod jednotnou mezinárodní značku německé společnosti Delivery Hero.

foodora: Food Delivery
foodora: Food Delivery

Majitelé Android zařízení jsou počínaje 17. dubnem druhou skupinou lidí, kterých se změna bezprostředně týká. Tou první byli majitelé iPhonů, jejichž aplikace se přebarvila a přejmenovala o několik dní dříve. Široká veřejnost pak tento rebranding pozná i v off-line vizuálech a komunikaci během května.

“Od dubna 2023 pokračujeme pod názvem foodora. Název a image se mění, kvalita našich služeb letí vzhůru. Dáme jídlo zanechalo za dobu své existence hlubokou stopu v každém z nás a letos by oslavilo už 11 let. Zatlačte slzu, nedáváme vám úplné sbohem, budeme pokračovat dál pod názvem foodora,” stojí na blogu přejmenované služby. Provozovatelé lákají i na několik novinek, které jsou se změnou spojené.

“Naším cílem je sjednocení uživatelské zkušenosti napříč Evropou. Ať už chcete navštívit naše sousedy na Slovensku nebo plánujete dovolenou ve Finsku, užijete si tady stejné služby, na které jste zvyklí. A naopak, slovenský či finský turista dostane v Praze stejné služby, jaké miluje ve své zemi.

A co víc:

  • budeme ještě rychlejší,
  • nabídneme více výhodných nabídek a slevových akcí,
  • zavedeme novou službu předplatného, se kterou získají zákazníci další výhody a slevy,
  • navýšíme počet kurýrů,
  • rozšíříme rozvozové zóny ve větších městech i nabídku restaurací a obchodů,
  • v zemích, kde je foodora dostupná, bude stejná aplikace (jídlo i potraviny objednáte stejným způsobem jako doma).”

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak často jste používali Dáme jídlo?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (0)