Další poodhalení chystaných Galaxy Gear!

gear-ico

Čím více se blíží akce společnosti Samsung, která se uskuteční 4. září, tím více informací o nadcházejících produktech uniká na povrch. Jednou z novinek budou bezesporu chystané chytré hodinky. Nově bylo potvrzeno jméno, které vychází z ochranné známky zaregistrované Samsungem. Nyní je jisté, že chystané hodinky budou součástí rodiny „Galaxy“ a ponesou název „Gear“. Plný název by tedy měl být „Samsung Galaxy Gear“ a kódové označení „SM-V700“!

samsung-galaxy-gear-trademark

Jméno však není jedinou uniklou informací. Další únik můžeme spatřovat v patentu, který byl podán v Korea Institute of Patent Information, a jasně ukazuje podobu nadcházejícího zařízení! Z patentu je zřejmý podlouhlý displej, který se jeví jako ohebný. Kromě podoby jsou jasně vidět i některé ovládací prvky. Hodinky budou zřejmě obsahovat tlačítko na vypínání a zapínání, USB port, reproduktor, mikrofon a dotyková tlačítka zpět a menu.

Kromě samotné podoby a názvu unikl dokonce i testovací firmware s kódovým označením V700XXUAMG8/V700OXAAMG8/.

samsunggear17

Jestli se opravdu jedná o konečný produkt, nebo pouze prototyp se dozvíme až na oficiálním představení, které se bude konat 4. září na akci pořádané Samsungem.

Které chytré hodinky se vám prozatím líbí nejvíce?

Zdroj: Sammobile

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)