Další luxusní Vertu Ti: Ferrari Limited Edition

vertu_ferrari_ic

Výrobce luxusních telefonů Vertu a automobilka Ferrari představili svůj další společný produkt – smartphone Vertu Ti Ferrari Limited Edition, jehož design byl silně ovlivněn modelem Ferrari F12 Berlinetta.

Vertu Ti Ferrari Limited Edition Vertu Ti Ferrari Limited Edition

Design telefonu byl ovlivněn Ferrari F12 Design telefonu byl ovlivněn Ferrari F12

Titanové pouzdro telefonu dostalo prvky z kůže, která pokrývá sedačky sportovních vozů Ferrari, včetně stejného stehu. Stejně jako ve Ferrari F12 Berlinetta, nemůže chybět uprostřed červený pruh. Zadní strana přístroje byla návrháři koncipována tak, aby připomínala zadní světla sporťáku.

Kůže, která pokrývá sedačky sportovních vozů Kůže, která pokrývá sedačky sportovních vozů

Zadní strana má připomínat zadní světla sporťáku. Zadní strana má připomínat zadní světla sporťáku.

Kovové části přístroje jsou pokryty speciální směsí, která je chrání před mechanickým poškozením. Navíc Vertu Ti Ferrari Limited Edition dostalo několik “značkových” aplikací: jedna z nich prezentuje zpravodajství italského výrobce, druhá jsou hodiny provedené ve stylu otáčkoměru. Aby toho nebylo málo, některé melodie jsou založeny na zvuku motoru Ferrari F12 Berlinetta.

Hodiny provedené ve stylu otáčkoměru Hodiny provedené ve stylu otáčkoměru

Zpravodajství italského výrobce Zpravodajství italského výrobce

Melodie jsou založeny na zvuku motoru Ferrari F12 Melodie jsou založeny na zvuku motoru Ferrari F12

V současnosti společnost Vertu zahájila předobjednávky telefonu, který bude vyroben v limitované edici čítající 2013 kusů. Jeho cena je asi 16 000 dolarů (cca 311 300 Kč).

Vertu Ti Ferrari Limited Edition Vertu Ti Ferrari Limited Edition

Vertu Ti Ferrari Limited Edition Vertu Ti Ferrari Limited Edition

Našim čtenářům jistě nebude stačit jen fakt, že jde o “telefon ve stylu Ferrari”, a ke svému rozhodnutí, zda si tuto hračku pořídit, ocení fakta. Vězte tedy, že Vertu Ti je vybaven 3,7palcovým displejem s rozlišením 800 x 480 obrazových bodů a dvoujádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon MSM8260A na rychlosti 1,5 GHz s grafickým akcelerátorem Adreno 225. Zapomenout bychom neměli na moduly Bluetooth 4.0 a NFC, ani na baterii s kapacitou 1 250 mAh. Operačním systémem je v tomto případě už poněkud postarší Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

Zdroje: Hi-Tech@Mail.ru a Luxury launches.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)